Yorkshire Terrier – usposobienie

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Radosne yorki to dość małe pieski, i z tego powodu nie muszą mieć dużego posłania. Yorkshire terrier na pewno znakomicie poczuje się na miękkiej poduszce, właściwie wyprofilowanej w taki sposób, aby mogła zagwarantować mu stuprocentowy komfort. Tego typu poduszki możemy zamówić za pośrednictwem Internetu, ponieważ w internetowych sklepach czeka na nas naprawdę ogromny wybór. Warto przyjrzeć się ich kolorystyce i zdecydować się na taki model, który będzie nie tylko komfortowy dla pupila, ale także dopasowany do wystroju naszego wnętrza.

2 thoughts on “Yorkshire Terrier – usposobienie

  1. Na ekranie piesek robił furorę i ze względu na jego popularność, zdecydowałem się na kupno tego pieska. Zakupiłem go z zamiarem obrony mojej dużej posiadłości. Spełnia się bez dwóch zdań, zawsze ostrzeże mnie, przed nieproszonymi gośćmi. Bardzo mocny psychicznie, ale boję się jego choroby, zaczyna mieć problemy z stawami. Pozdrowienia!

  2. Przeprowadziłem się z dużego miasta do malutkiej miejscowości, naprawdę bardzo ładny zwierzaczek, a to jest jaki pomocny, to się nie da opisać. Do gospodarstwa dużego zawsze się spełni. Bardzo dobre relację można z nim utrzymać, spokojny zwierzaczek, potrafi się wiele godzin bawić z dziećmi. Pozdrowienia dla wszystkich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *